Главная » 2013 » Февраль » 4 » Підопічні Олега Блохіна зіграли внічию з махачкалинським "Анжи".
15:45
Підопічні Олега Блохіна зіграли внічию з махачкалинським "Анжи".

Матч між київським "Динамо" та одною із найсильніших російських команд завершився бойовою нічиєю 2:2. На 20 хвилині поєдинку Кранчар відкрив рахунок та вивів киян вперед.

Проте ще до перерви гравці "Анжи" зуміли кардинально змінити ситуацію. Спершу Буссуфа, а згодом Жирков розписалися у воротах Максима Коваля, дозволивши своїй команді піти на перерву з чудовим настроєм.

Але останнє слово все ж було за київським "Динамо". На 69 хвилині матчу швидка атака киян завершилася результативним ударом захисника "Анжи", який у боротьбі з Мехмеді зрізав м'яч у власні ворота.

У другій половині другого тайму на поле вийшов Вілліан, проте екс-граець "Шахтаря" так і не зумів відзначитися у дебютному поєдинку в футболці "Анжи". У підсумку матч завершився закономірною нічиює 2:2, яка мала б влаштувати обидві команди.